New and used GSM for sale in Istanbul, Turkey. Classifieds for a wide selection of GSM for buy. GSM dealers advertise for free.

share this page:
facebook
tweetlinkedinpinterest
Sale / Buy
Categories Close
loader

VIP ad quick and easy

VIP ad quick and easy VIP ad quick and easy

If you want your ad to always come first!If you want to significantly increase the popularity of your ad and reach users much faster, take advantage of our special offer!! Make your ad VIP !The VIP ad is displayed at the top of our categories.How to make your ad VIP:There are two ways to make your ad VIP:1. After posting your ad you can choose these two options - VIP ad in ONE Country or VIP ad in ALL Countries.2. Open your ad and use MAKE VIP button.Make your ad quickly and conveniently VIP with just one click!

A71 Klf A71 Klf

A71 Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

Hepimiz Akıllı Telefonumuzu seviyoruz ve çoğunlukla saatlerimizi onunla geçiriyoruz. Günümüzde mobil kapaklar farklı tasarım ve desenlerde karşımıza çıkıyor. Çeşitli telefon kılıfları ile cep telefonunuzun güzelliğini artıracaksınız. Moda ile çok ilgileniyorsanız, Deer Case'den en iyi ve en son moda telefon kılıflarını toplayabilirsiniz.

date: 26 Mar 2021 - 26 Mar 2022

Huawei P Smart 2019 Klf Huawei P Smart 2019 Klf

Huawei P Smart 2019 Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

En iyi telefon kılıfı ile iPhone'unuzun en iyi görünümünün ve hissinin keyfini çıkarın. Kılıflar, iPhone'unuza destek ve koruma sağlamak için tasarlanmıştır. En kaliteli telefon kılıfını kullanarak iPhone'unuzu gönül rahatlığı ile rahatlıkla kullanacaksınız. En iyi telefon kılıfı, cep telefonunu darbelerden korur. Deer Case, renkli ve çekici telefon kılıflarının en iyi koleksiyonuna sahiptir. En iyi telefon kılıfını almak için hemen sipariş verin.

date: 27 Feb 2021 - 27 Feb 2022

Telefon Klf Telefon Klf

Telefon Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

Telefonunuz için çekici bir telefon kılıfı arıyorsanız, Deer Case ile iletişime geçin. Telefonunuzu diğerlerinden farklı kılan en yeni telefon kılıfları koleksiyonumuz var.

date: 13 Feb 2021 - 13 Feb 2022

Xiaomi Redmi Note 9 Klf Xiaomi Redmi Note 9 Klf

Xiaomi Redmi Note 9 Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

Akıllı telefonunuzu standart telefon kılıfı ile kapatırsanız, diğerlerinden farklı olacaktır. Ayrıca kişiliğinizi telefon kılıfının türü ve tasarımıyla da doğrulayabilirsiniz. Deer Case, ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi karşılayabilecek farklı desenlerde çok sayıda şık telefon kılıfına sahiptir.

date: 28 Jan 2021 - 28 Jan 2022

Xiaomi Redmi Note 9 Klf Xiaomi Redmi Note 9 Klf

Xiaomi Redmi Note 9 Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

Deer Case, Apple, Oppo, Samsung, Xiaomi veya başka herhangi bir telefon olsun, her tür telefonun en son telefon kılıflarına sahiptir. Kaliteli telefon kılıfları, telefonunuzu çizilmelere ve diğer düşme risklerine karşı korur. Telefon kılıfı kullanılmadığında, cihazınız güvensiz kalır ve ekran kırılması ve parçalanma kategorisinde kalır. Bu nedenle herhangi bir gecikme olmadan şık bir telefon kılıfı satın alın.

date: 06 Jan 2021 - 06 Jan 2022

Iphone X Klf Iphone X Klf

Iphone X Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

Akıllı telefon gadget'ınız için doğru telefon kasasını bulmak tehlikeli olabilir. Neyse ki, telefonunuzu korumanıza ve cep telefonunuza hayat eklemenize yardımcı olabilecek çok çeşitli telefon kılıfı malzemeleri seçeneğiniz var. Telefon kılıflarının işlenmesinde kullanılan malzeme türlerini öğrendiğinizden, hangisinin sizin için daha uygun olacağı fikriniz var.

date: 28 Dec 2020 - 28 Dec 2021

J7 Prime Klf J7 Prime Klf

J7 Prime Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

En kaliteli telefon kılıfları için Deer Case ile iletişime geçin. Apple, Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi ve diğer telefon markaları olsun, her türden telefon kılıfı içeren zengin bir koleksiyonumuz var.

date: 19 Dec 2020 - 19 Dec 2021

Samsung A71 Klf Samsung A71 Klf

Samsung A71 Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

Neon gölgesini seviyorsanız, deneyebilirsiniz. Her zaman havalı görünür ve telefon kılıfınızın diğerlerinden farklı görünmesini sağlar. Ok, kare, daire, elmas veya başka herhangi bir tasarım şeklinde istediğiniz biçimde düz kasaya yapıştırabilirsiniz. Sam, metalik çivilerle takip edebilirsin. Piramit tasarımlı çiviler her basit şeyi daha çekici ve çekici kılar. Telefon kasasının tüm alanını kapsamanız gerekmez. Herhangi bir desende yapıştırabilirsiniz.

date: 05 Dec 2020 - 05 Dec 2021

J7 Prime Klf J7 Prime Klf

J7 Prime Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

En iyi telefon kılıfı ile iPhone'unuzun en iyi görünümünün ve hissinin keyfini çıkarın. Kılıflar, iPhone'unuza destek ve koruma sağlamak için tasarlanmıştır. En kaliteli telefon kılıfını kullanarak iPhone'unuzu gönül rahatlığı ile rahatlıkla kullanacaksınız. En iyi telefon kılıfı, cep telefonunu darbelerden korur. İPhone'unuzu sevindirmek için doğru telefon kılıfını seçmenize yardımcı olacak bazı faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

date: 27 Nov 2020 - 27 Nov 2021

Samsung A71 Klf Samsung A71 Klf

Samsung A71 Klf

GSM / iPhone / mobile
Turkey » Istanbul

İPhone'unuz veya başka bir telefonunuz için en kaliteli ve uygun fiyatlı telefon kılıfını istiyorsanız, en az birini Deer Case'i keşfetmelisiniz. Burada çevre dostu malzemelerle tasarlanmış geniş bir telefon kılıfı koleksiyonumuz var. Mükemmel uyan telefon kılıfını bizimle birlikte alacaksınız.

date: 24 Oct 2020 - 24 Oct 2021

1   2